شال و روسری

نحوه ست کردن شال و روسری با کیف و مانتو

همانطور که معمولا خانم‌ها برای ست کردن لباس‌های خود با مشکلاتی زیادی مواجه می‌شوند. درواقع اکثر آن‌ها اصول پایه‌ی ست کردن را نمی‌دانند. به نظر شما نحوه ست کردن شال و روسری با کیف و مانتو چیست؟ جالب است بدانید که ست کردن به معنای یکی بودن رنگ‌ها نیست بلکه یکی از مهم‌ترین اصول ست کردن در این است که بدانید چگونه میان رنگ‌هایی که انتخاب می‌کنید تناسب و هماهنگی برقرار شود. با توجه به این موضوع اگر شما هم می‌خواهید در ست کردن لباس‌هایتان خارق العاده باشید، یا قصد خرید روسری یا خرید شال را دارید، حتما تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

 

ست کردن شال و روسری با مانتو
همانطور که می‌دانید مانتو مهم‌ترین پوشش خانم‌ها به حساب می‌آیند و نحوه ست کردن شال و روسری با کیف و مانتو اصولی دارد که ما در این بخش به بررسی آن می‌پردازیم.

 

مانتو مشکی
همانطور که می‌دانید مانتو رنگی است که به راحتی با همه رنگ‌ها هماهنگ می‌شود و به اصطلاح ست کردن آن بسیار راحت است. مناسب‌ترین رنگ شال برای ست کردن با مانتو مشکی معمولا رنگ‌های روشن نظیر قرمز، آبی، لیمویی، زرشکی و… می‌باشد. پیشنهاد می‌شود که مانتوی مشکی را با رنگ‌های تیره نظیر مشکی، قهوه‌ای و… نپوشید زیرا استایل شما بی‌روح و بیش از حد تیره می‌شود. جالب است بدانید که استفاده از روسری‌های طرح‌دار با رنگ‌های شاد در کنار مانتو مشکی، ظاهر بی‌نظیر و جذابی را به وجود می‌آورند.

 

 

مانتو سفید
رنگ سفید نیز رنگی خنثی است که برای ست کردن شال با آن می‌توانید از تمام رنگ‌ها به جز رنگ‌های بی‌روح مثل کرم استفاده کنید. با توجه به این که سفید به اصلاح رنگی تابستانه است و پوشیدن مانتو سفید بیشتر در تابستان مرسوم است، پیشنهاد می‌شود که برای انتخاب شال و روسری نیز از رنگ‌های جیغ و روشن استفاده کنید. مانتو سفید در کنار شال و روسری طرح‌دار یا ساده با رنگی شاد، استایل تابستانه جذابی را برای شما به وجود می‌آورد.

 

مانتو طوسی رنگ
طوسی نیز یکی از رنگ‌هایی است که در میان خانم‌ها بسیار پرطرفدار است. ست کردن رنگ طوسی نیز بسیار آسان است زیرا طوسی رنگی خنثی است و می‌توان در کنار آن از شال‌ وروسری‌های متعددی استفاده کرد. جالب است بدانید که بهترین رنگ برای ست کردن با طوسی رنگ‌های پاستیلی می‌باشند. علاوه بر این رنگ‌هایی با تن قرمز و صورتی نیز در کنار طوسی بی‌نظیر می‌شوند. پیشنهاد می‌شود که رنگ طوسی را با شال‌هایی به رنگ قهوه‌ای و کرم ست نکنید زیرا نتیجه کار مطلوب نخواهد بود.

مانتو قرمز
جالب است بدانید که رنگ‌هایی مانند سبز و سورمه‌ای در کنار رنگ قرمز بسیار دلنشین می‌شوند. علاوه بر این در کنار مانتو قرمز می‌توانید از روسری‌های طرح‌دار با ترکیب رنگ قرمز و سورمه‌ای یا قرمز و مشکی نیز استفاده کنید.

 

مانتو بنفش رنگ
رنگ بنفش رنگی پرطرفدار است که ست کردن درست آن می‌تواند ظاهر بی‌نظیری را در شما به وجود آورد. مناسب‌ترین رنگ شال برای استفاده در کنار رنگ بنفش، رنگ‌های صورتی و سرخابی می‌باشند. علاوه بر این انتخاب شال‌ طرح‌داری که ترکیب این دو رنگ را باهم داشته باشد بسیار مناسب خواهد بود.

 

مانتو سبز
سبز نیز رنگی است که ترکیب آن با زرد و لیمویی بسیار دلنشین خواهد شد. همچنین رنگ قرمز نیز در کنار رنگ سبز تناسب خاصی را به وجود می‌آورد که شما با توجه به سلیقه خود می‌توانید هر یک از این دو رنگ را انتخاب کنید.

مانتو به رنگ آبی
لازم است بدانید که مکمل رنگ آبی، رنگ زرد می‌باشد. در واقع برای ست کردن مانتو آبی با شال، می‌توانید از رنگ زرد یا نارنجی استفاده کنید.

 

مانتوهای طرح‌دار و شلوغ
شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شود که برای ست کردن شال و روسری با کیف و مانتو، اگر مانتو طرح‌دار باشد چه باید کرد؟ پاسخ این سوال بسیار واضح است! شما بایستی در انتخاب شال و روسری برای مانتوهای طر‌ح‌دار، از شلوغ شدن استایل خود جلوگیری کنید. با توجه به این موضوع شال‌های تک رنگ و ساده مناسب‌ترین گزینه برای مانتوعای طرح‌دار می‌باشند.

 

مانتوهای ساده
اگر پارچه مانتو مورد نظرتان هیچ طرحی ندارد به راحتی می‌توانید انواع شال و روسری طرح‌دار را استفاده کنید. اما باید بدانید که اگر هم پارچه و هم مدل مانتویتان ساده است، بهتر است برای زیباتر شدن استایلتان از شال و روسری ساده استفاده نکنید.

 

برای ست کردن شال و روسری با کیف و مانتو به چه نکاتی توجه کنیم؟
جالب است بدانید که امروزه ست کردن شال و روسری با کیف نیز طرفداران خاص خود را دارد. شما می‌توانید برای داشتن استایلی متناسب، کیف خود را با شال و روسری و یا با کفش ست کنید.
برای ست کردن شال و روسری با کیف، توجه به نکات زیر حائز اهمیت است.
۱. حتما به رنگ کیف و شال و روسری توجه کنید! اگر از شال و کیف ساده استفاده می‌کنید، بهتر است که هر دو هم‌رنگ بوده و یا از یک تناژ رنگ پیروی کنند. به عنوان مثال برای ست کردن شال و روسری با کیف و مانتو می‌توانید از شال و کیف سرمه‌ای در کنار مانتو قرمز استفاده کنید.
۲. استفاده از رنگ‌های مکمل نیز در ست کردن شال و روسری با کیف بسیار جذاب خواهد بود اما باید به یاد داشته باشید که کیف و مانتو یک رنگ نباشند زیرا نتیجه کار جالب نخواهد بود.
۳. اگر از شال و روسری طرح‌دار استفاده می‌کنید، جالب است بدانید که امروزه برخی از فروشندگان برای روسری‌های طرح‌دار، کیفی با همان طرح نیز ارائه می‌دهند. استفاده از ست کیف و روسری در کنار مانتو ساده می‌تواند ظاهر متناسبی را در شما به وجود آورد.

۴. برای انتخاب کیف ساده در کنار روسری طرح‌دار بهتر است از رنگی استفاده کنید که در روسری وجود داشته باشد. به عنوان مثال اگر از روسری با ترکیب رنگ سورمه‌ای، مشکی و قرمز استفاده می‌کنید، می‌توانید رنگ کیف را از میان رنگ‌های موجود در این روسری با توجه به استایلتان انتخاب کنید.
۵. اگر به دنبال کیفی هستید که بتوانید آن را با هر استایلی استفاده کنید، می‌توانید کیف خود را از رنگ‌های سفید، مشکی و طوسی انتخاب کنید.

 

خرید انواع شال و روسری
اگر شما هم به مناسب بودن قیمت شال و قیمت روسری توجه می‌کنید باید بدانید که فروش شال و فروش روسری در این سایت با قیمتی مقرون به صرفه می‌باشند. در پایان اگر این مقاله برایتان مفید بود آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *